Sestavení krmné dávky

Nabízím kompletní výživářské poradenství pro vaše koně. Co si pod tím představit? Zhodnocení kompletního managementu koně, jeho odchovu, ustájení, krmení, pracovního zatížení a psychiky. Je to trochu jako celostní medicína, nemůžete krmení vytrhnout z kontextu všeho ostatního.

Pak vám sestavím nový krmný plán a naučím vás s ním pracovat podle běžných změn v koňském životě. Pokud budete chtít, zůstanu s vámi v kontaktu a pomůžu vám i nadále udržet koně fit.

A co za to? Snažím se zpřístupnit základní informace, ale i nejnovější trendy a výzkumy ve výživě koní co nejširší veřejnosti. Proto jsem namluvila audiopřednášku zdarma, píšu a překládám veřejné články. Za konkrétním poradenstvím ale stojí mnoho hodin vzdělání, zkušeností a času stráveného nad tabulkami s výpočty. Už to není obecné povídání, ale specializovaná a na míru šitá práce pro určitého koně s jeho vlastními specifickými požadavky. A tuhle práci si cením na 3-4 pytle lepších granulí.

V tabulce níže najdete služby, ze kterých si můžete vybrat, i s cenami. Po kliknutí na název se zobrazí detailní popis služby a vy se tak můžete lépe rozhodnout, která z nich je pro vás nejvhodnější. A pokud nevíte, nevadí, zavolejte mi nebo napište email a domluvíme se.

 

 

Posouzení stavu koně Sestavení krmného plánu TOP
Krmný plán a poradenství
Osobní návštěva a krmný plán
Posouzení stavu koně  jes  jes  jes  jes
Posouzení současného krmení  no  jes  jes  jes
Nový krmný plán  no  jes  jes  jes
Následné konzultace *  no  no  

3 hodiny

 

6 hodin

Osobní návštěva **  no  no  no  jes
Cena  500 Kč 1.500 Kč  2.000 Kč  3.000 Kč
 Objednat  Objednat  Objednat  Objednat

* následné konzultace lze čerpat 12 měsíců od objednávky
** cestovné účtuji 6 Kč/km, ale snažím se návštěvy spojit a tento náklad minimalizovat, jezdím z       Brna

Dále je možné se domluvit na jednorázové konzultaci jakéhokoli výživářského problému v ceně 500 Kč/ hodina práce