Poradenství

Nabízím celostní výživářské poradenství pro vaše koně. Zhodnocení managementu koně, jeho odchov, ustájení, krmná dávka, pracovní zatížení, zkrátka vše, co se vás a vašeho koně týká. Je to trochu jako celostní medicína, způsob krmení koně a jeho krmná dávka nemohou být vytrženy z kontextu všeho ostatního.

S novou krmnou dávkou vás naučím pracovat podle běžných změn v koňském životě. Mé krmné dávky jsou sestavené tak, aby se daly snadno upravit podle objemu práce, změny režimu koně, úrazu apod. Jak vypadá mnou sestavená krmná dávka se můžete podívat ZDE.


Co konkrétně vám tedy můžu nabídnout?

1. Osobní návštěva

To nejvíc, co můžete získat. Zakládám si na tom, že na své klienty mám dostatek času. Budu se vám věnovat tak dlouho, jak to bude třeba. Popovídáme si, prohlédneme koně, stáj, výběhy, krmírnu. Budu vás poslouchat a pozorně se dívat. Díky tomu můžu následně sestavit krmnou dávku opravdu přesně na míru vám a vašemu koni. Vašim možnostem a přáním. Tuto variantu velmi doporučuji koním s metabolickými poruchami a jinými zdravotními omezeními (PSSM, Cushing, inzulinová rezistence, shivers, HYPP a jiné).

Cena:

1 kůň3 990,- + 9 Kč/km z Brna
2 koně2 990,-/ 1 kůň + 9 Kč/km z Brna
3 koně2 690,-/ 1 kůň + 9 Kč/km z Brna
4 koně a více2 490,-/ 1 kůň + 9 Kč/km z Brna
Při více koních ve stáji/po cestě se cestovné rovnoměrně dělí mezi majitele koní

Máte zájem? Napište mi.

Pravidelně pořádám výjezdy různými směry po republice. Do trasy se můžete nahlásit a využít tak sníženou cenu díky sdílenému cestovnému a většímu počtu koní. Aktuální trasy ZDE


2. Sestavení krmné dávky bez osobní návštěvy

Na základě telefonátu, vyplněného formuláře a detailních fotografií (a videí) koně vám sestavím individuální krmný plán na míru. Mám léty osvědčený systém, jak i na dálku získat o koni potřebné informace a nastavit mu vyhovující a funkční krmnou dávku. Nemusíte se bát, že by sestavení krmné dávky bez osobní návštěvy bylo nedostatečné. U většiny koní není vůbec žádný problém nastavit kvalitní krmnou dávku i online.

Cena:

2090,-/ 1 kůň
zahrnuje:
30 min úvodní telefonát, ve kterém si projdeme vámi zaslané podklady, domluvíme se na vašich představách a možnostech a vhodném dalším postupu
v PDF pak dostanete:
– zhodnocení aktuální krmné dávky
– sestavení nové krmné dávky
– postup, jak koně na novou krmnou dávku navést
– v ceně jsou konzultace nové krmné dávky po dobu 1 měsíce od sestavení KD: koni nechutná některá ze složek nebo se vyskytnou organizační potíže s krmením ve stáji atp. Do měsíce většinou koně zvládneme na nové krmení plně převést, vy si na vše zvyknete a s novou krmnou dávku se sžijete

Máte zájem? Napište mi!

3. Konzultace

Pokud máte nějaké pochybnosti, nejasnosti, jakékoliv dotazy ohledně výživy koní. Pokud potřebujete zkontrolovat aktuální krmnou dávku, doptat se na doplňky nebo potřebujete jen drobnější úpravy. Ideálně mě prosím kontaktujte nejdřív mailem, já vás požádám o zaslání potřebných informací, domluvíme si termín telefonátu a následně dostanete opět emailem shrnutí telefonátu a všeho, na čem se spolu domluvíme. V případě jednodušších dotazů si většinou vystačíme s emailem :-) Je tohle to pravé pro vás? Napište mi!.

Cena:

525,-30 min konzultačního času

4. Dlouhodobá péče

Ke každé sestavené krmné dávce je možné přidat dlouhodobou péči. Je to ideální cesta jak koně bez starostí udržet dlouhodobě fit. Pravidelné měsíční kontroly a případná úprava krmné dávky, přehledná řada fotografií a měřených hodnot s komentářem a doporučením z mé strany. Dostupné kdykoliv a kdekoliv online. Možnost kdykoliv se na cokoliv zeptat. Top péče o vás i vašeho koně. Už se nemusíte o nic starat. Vůbec. Ceny nezahrnují úvodní sestavení nové krmné dávky. Ceny pro majitele více koní na dotaz za zvýhodněné taxy.

péče na 6 měsíců bez osobních návštěvpéče na 12 měsíců bez osobních návštěv
3 190,-6 290,-
péče na 6 měsíců + 1 osobní návštěvapéče na 12 měsíců + 2 osobní návštěvy
1 kůň7 990,- + 9 kč/ km z Brna15 990,– + 9 Kč/km z Brna
více konícena individuálněcena individuálně
V dlouhodobé péči platí 3 měsíční zkušební doba. Do 3 měsíců můžete od zakázky odstoupit a já vám vrátím poměrnou část uhrazené ceny zpět.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek